پایگاه اطلاع‌رسانی مرکز احیاء اندیشه و سیره علوی

پایگاه اطلاع‌رسانی مرکز احیاء اندیشه و سیره علوی

امضای تفاهم‌نامه همکاری پژوهشکده با دانشگاه صنعتی اصفهان

تفاهم‌نامه همکاری پژوهشکده مهرستان با دانشگاه صنعتی اصفهان

 

توسعۀ همکاری‌های علمی، آموزشی و فرهنگی برای حل چالش‌ها و مسائل استان و کشور، موضوع تفاهم‌نامه‌ای است که صبح امروز یکشنبه ۲۳ مردادماه میان دانشگاه صنعتی اصفهان و پژوهشکده مهرستان با حضور مسئولین این دو مرکز منعقد شد.

دکتر میرمحمدی‌میبدی رئیس دانشگاه صنعتی اصفهان در این نشست با اشاره به فعالیت‌های انجام شده در پژوهشکدۀ مهرستان و نقش‌آفرینی مؤثر این مرکز در مباحث فرهنگی و اجتماعی بیان داشت: این همکاری مشترک، به‌عنوان یک برنامۀ تحول علمی – فرهنگی برای دانشگاه صنعتی اصفهان از اهمیت بسیاری برخوردار است.

دکتر محمد صالح طیب‌نیا، در این نشست با بیان جایگاه مهم و تاثیرگذار دانشگاه‌ها، به نقش ویژۀ دانشگاه صنعتی اصفهان در پیشبرد اهداف جامعه اشاره کرد. رئیس پژوهشکدۀ مهرستان در ادامه ضمن تبیین اهمیت پژوهشکده‌ها و فعالیت‌های پژوهشی در راستای حل مسائل روز جامعه، به معرفی پژوهشکدۀ مهرستان و فعالیت‌های انجام شده در این پژوهشکده پرداخت.

در پایان این جلسه تفاهم‌نامه‌ای بین دانشگاه صنعتی اصفهان و پژوهشکده مهرستان امضا شد. بر اساس این تفاهم‌نامه توسعۀ همکاری‌های دوجانبه و ارتقاء سطح تعاملات علمی و بهره‌گیری بهینه از امکانات موجود در جهت تحقق اهداف مشترک و توسعۀ همکاری‌ها درراستای حل چالش‌های استانی، ملی و بین‌المللی در دستور کار قرار گرفت.

گفتنی است همکاری پژوهشکدۀ مهرستان با دانشگاه صنعتی اصفهان، شهریورماه امسال با اجرای طرح معماران پیشرفت، برای اولین‌بار به‌صورت پایلوت در دانشگاه صنعتی اصفهان آغاز می‌شود. مهم‌ترین هدف از طرح مهارت‌افزایی مدیران جوان هیئت‌علمی جوان دانشگاه صنعتی اصفهان برای تقویت جریان‌های فکری و تحولی دانشگاه در کشور است.

آخرین اخبار

جلسه شورای عمومی

به گزارش روابط عمومی مرکز احیای اندیشه و سیره علوی، آخرین جلسه شورای عمومی مرکز در سال ۱۴۰۲ با حضور مدیرعامل و پرسنل مرکز در روز چهارشنبه مورخ ۲۳ اسفندماه در سالن اجتماعات امام علی(علیه السلام) برگزار گردید.

ادامه مطلب

ما را دنبال کنید