پایگاه اطلاع‌رسانی مرکز احیاء اندیشه و سیره علوی

پایگاه اطلاع‌رسانی مرکز احیاء اندیشه و سیره علوی

شروع مجدد جلسات شرح نهج‌البلاغه

جلسات عمومی شرح نهج‌البلاغه با کاهش محدودیت‌های کرونایی پس از وقفه‌ای نسبتاً طولانی، در مرکز احیاء اندیشه و سیرۀ علوی (سالن امام علی«علیه‌السّلام») از سر گرفته شد.


به گزارش روابط عمومی مرکز احیاء اندیشه و سیرۀ علوی، جلسات شرح نهج‌البلاغه به بیان دکتر محمد صالح طیب‌نیا در راستای آشنایی با فضائل و سیرۀ امیرالمؤمنین«علیه‌السّلام» و با هدف جاری کردن سیرۀ اهل‌بیت«علیهم‌السّلام» در جامعه بصورت عمومی در مرکز احیاء اندیشه و سیرۀ علوی، سالن امام علی«علیه‌السّلام» برگزار می‌گردد.


این جلسات از سال ۱۳۹۴ تاکنون بصورت هفتگی برقرار بوده ولی به دلیل شیوع بیماری کرونا و به جهت مراعات حال شرکت‌کنندگان از تیرماه ۱۳۹۹ لغو گردید.


اکنون با رفع محدودیت‌های کرونایی در کشور و نیز فراهم‌سازی پخش زنده و پس از گذشت بیش از یکسال، مجدداً این جلسات فعالیت خود را آغاز نموده است.


این جلسات بصورت هفتگی در روزهای یکشنبه از ساعت ۱۹ با قرائت زیارت امین‌الله آغاز شده و پس از آن با شرح نهج‌البلاغه ادامه می‌یابد.


لازم به ذکر است جهت برگزاری هرچه بهتر جلسه و استفادۀ خانوادگی از این محفل امکان استفاده از مهد کودک برای کودکان ۴ تا ۱۰ سال نیز وجود دارد.


همچنین علاقه‌مندان جهت ارائۀ نذورات خود یا تکمیل فرم خیّرین می‌توانند از غرفۀ نذورات در حاشیۀ این جلسه استفاده کنند.


جهت مشاهدۀ زنده و دریافت کانال‌های ارتباطی می‌توانید عدد ۱۱۰ را به سرشمارۀ ۱۰۰۰۰۲۱۳ ارسال کرده و از طریق فضای مجازی با ما همراه باشید.

آخرین اخبار

گزارش تولید کتاب ادبستان کسا

در این گزارش که به بیان برخی از نکات تربیتی کتاب پرداخته شد، به نگاه جدید نویسنده این کتاب به عنوان وجه تمایز آن نسبت به تولیدات قبلی، اشاره شد.

ادامه مطلب

ما را دنبال کنید